Servisní bazénový technik / Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

FirmaMACEK a SYN, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Rád cestuješ, komunikuješ s lidmi a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe!

Požadujeme:

- manuální zručnost a technické myšlení
- komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita v sezónním období
- znalost NJ výhodou
- vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme.

Nabízíme:

- nástup možný ihned
- mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
- rádi tě zaškolíme
- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest

Pracovní náplň:

- zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků
- zabezpečení servisní činnosti
- provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, uvedení do provozu
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Servisní bazénový technik na e-mail: [email protected].

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Mlýnem 1418, Ratíškovice, 69602, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MACEK a SYN, s.r.o., IČ: 25586262
datum zveřejnění nabídky práce:06. 03. 2024